top of page
  • Zdjęcie autorawww.4kstudio.org

NAJLEPSZE SALE WESELNE - Szyb Bończyk


W tej serii wpisów pokazujemy Wam nasze ulubione miejsca, czyli krótko mówiąc najlepsze sale weselne w Polsce i nie tylko. Najpiękniejsze miejsca na wesele i ślub w plenerze. Od 2010 byliśmy na kilkuset ślubach i weselach we wszystkich regionach Polski a nawet poza jej granicami. Mamy dużą skalę porównania i chcemy wskazać Wam te obiekty, które nie tylko są piękne ale również przepełnione dobrą energią i pyszną kuchnią. Dziś Szyb Bończyk Mysłowice.
WESELE W KOPALNI!? TAAAAK!!! Bardzo lubimy to miejsce. Inspiruje nas architektura, klimat przepełniony historią i dobra energia, która zawsze tutaj panuje. Sala weselna top jeśli chodzi o Śląsk. Dawny szyb kopalniany został gruntownie odrestaurowany i dzięki połączeniu tradycyjnej cegły z nowoczesnymi elementami stali i szkła, stał się miejscem wyjątkowo designerskim. Jednak typowy industrial stanowi tutaj raczej detal. Dominuje cegła, która świetnie komponuje się właściwie z każdym motywem przewodnim.


Tutaj możecie zobaczyć teledysk ślubny z Szybu Bończyk! Jeśli podoba Ci się nowoczesny film ślubny w naszym wydaniu i planujesz ślub zapraszamy na www.4kstudio.orgObiekt jest wygodny bez względu na wielkość planowanego wesela. Jeśli jest to kameralne przyjęcie wówczas mieści się na jednej sali gdzie część bankietowa oddzielona jest pięknymi łukami od niewielkiego parkietu. Przy dużym przyjęciu parkiet przenosi się na osobną, bardzo przestronną salę z piękną sceną a druga sala w całości może zostać zagospodarowana na rozkład stołów. Oddzielenie części jadalnej od tanecznej to dobry zabieg. Goście, którzy bawią się na parkiecie mają pełną swobodę by szaleć, jednocześnie głośna muzyka nie przeszkadza tym, którzy akurat pochłonięci są konwersacją lub chcą nieco odetchnąć.
Ideą miejsca jest zachowanie górniczego klimatu i pokłon historii. Zatem wiele detali i dekoracji nawiązuje do oryginalnego przeznaczenia jak sama nazwa wskazuje Szybu.


Jedzenie jest pyszne. Wszystkie potrawy przygotowywane są z dużą starannością i choć kuchnia stawia na tradycję to często w bardzo kreatywnym wydaniu jak choćby czekoladowy deser podany w doniczce w formie kwiatka (przepraszam za brzydkie zdjęcie, ale ten deser tak mnie zaskoczył, że zanim pomyślałem by go uwiecznić odruchowo nieco go rozgrzebałem)


Trudno nie docenić również obsługi i organizacji pracy. W Bończyku wszystko chodzi jak w Szwajcarskim zegarku a jednocześnie z uśmiechem na twarzy i dobrą energią. Jako usługodawcy nie musimy się tutaj zupełnie o nic martwić. Zawsze jesteśmy o wszystkim poinformowani, za niczym nie musimy biegać, dopytywać. Możemy po prostu koncentrować się na swojej pracy a obsługa na każdym kroku nam ją ułatwia. Od kluczowych elementów po drobnostki takie jak zwracanie uwagi by nie wejść nam w kadr.Organizując wesele w tak wyjątkowym miejscu warto zachować wspaniałe wspomnienia na zawsze! Nowoczesny film ślubny to piękna pamiątka na długie lata! Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy chcesz mieć film i teledysk z wesela. A może kamerzysta na wesele źle Ci się kojarzy, to zobacz NASZ FILMY!

www.4kstudio.org


Szyb Bończyk to jedno z miejsc, do których lubimy wracać dlatego jeśli właśnie tam odbędzie się Twoje wesele otrzymasz od nas dodatkowy rabat na FILM ŚLUBNY

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page