KONTAKT

ziwa2018.png
Tel: 536 500 590
E-mail: poczta@4kstudio.org
  • facebook-square
  • youtube-square
  • Vimeo Square

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA! ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE!

Partnerzy w promocji

Razem Taniej!

Fotografia

Zrób Zdjęcie (zrobzdjecie.com)

Patryk Wolański (patrykwolanski.pl)

Piotr Giźlar (piotr-gizlar.pl)

Bartosz Jastal (bartoszjastal.com)

STYLOVA (stylova.com)

Siostry Wosiak (siostrywosiak.pl)

Jacek Mielczarek (jacekmielczarek.com)

Anna i Piotr Dziwak (fotodziwaki.pl)

Mateusz Pasierbek - (pasierbek.pl)

Paweł Klima (pawelklima.com)

Dominik Kołodziej (fotografdominik.pl)

Robert Krawczyk (fotokrawczyk.pl)

Duet Fotografów (duetfotografow.pl)

Paweł Kowalewski (pawelkowalewski.com)

Malarze w Parze (malarzewparze.pl)

Momentalni (momentalni.pl)

Mariusz Wawoczny (mariuszwawoczny.pl)

Mariusz Muzyk (mariuszmuzyk.pl)

Afekt Studio (afektstudio.pl)

Bartek Siuda (siuda.info)

Osyra Photography (osyra.pl)

Maciej Rojczyk (maciejrojczyk.pl)

Piotr Mazur (piotrmazurfotografia.pl)

Grzegorz Milej (grzegorzmilej.pl)

MAŁE SZARE STUDIO (maleszarestudio.pl)

Żaneta Kostrzewińska (kostrzewinska.pl)

Adam Podwika (adampodwika,pl)

Fotogenesis (fotogenesis.pl)

Iga Niezgodzka (niezgodzka.pl)

Krzysztof Miller (fotomiller.pl)

Jagoda Owczarek (jagodaowczarek.pl)

Marcin Orzołek (marcinorzołek.pl)

Olga Krakowska (olgakrakowska.pl)

Oprawa Muzyczna i inne usługi

DJ

Dj CUBEART (cube-art.pl)

Dj Jegomość (djdowynajecia.pl)

Sebastian Krywult (weselezwodzirejem.pl)

DJ Danielo (djdanielo.pl)

DJ Bartii (djbartii.pl)

DJ Mateusz Idzik (mateuszidzik.pl)

DJ Martin (djmartin.net.pl)

DJ Willy (djwilly.pl)

Dj Artur Mazurek (arturmazurek.pl)

DJ Brosart (brosart.pl)

BEZ DISCO POLO - (bezdiscopolo.pl)

Party Masters (www.facebook.com/partymasterspl)

Dj Artur Mazurek (arturmazurek.pl)

Dj w Okularach (facebook.com/djwokularach)

Twój Event (twojevent.pl)

Get-Light (getlight.pl)

ZESPÓŁ

SOMGORS'Y (somgorsy.pl)

The ONCE Band (theonceband.pl)

Zespół TANGO LUZ (fb.com/tangoluz)

Zespół GRUBA FERAJNA (grubaferajna.pl)

Wytrawni Cover Band (wytrawniband.pl)

The Once Band (theonceband.pl)

Zespół M-Art (m-artband.pl)

Zespół Desperado (zespoldesperado.pl)

EXODUS BAND (exodusband.pl)

Sale Weselne

Rezydencja LUXURY - Piekary Śląskie, Śląskie

Willa Tadeusz -  Lanckorona, Małopolskie

Hotel Fajkier - Lgota Murowana, Śląksie

Pałac Czarny Las - Woźniki, Śląskie

Dworek New Restaurant - Bielsko-Biała, Śląskie

Kotulińskiego 6 - Czechowice-Dziedzice, Śląskie

Szyb Maciej - Zabrze, Śląskie

Folwark Wiązy - Gdów, Małopolskie

Skalny Dwór - Wola Kalinowska, Małopolskie

Hotel Stary - Kraków, Małopolskie

Szyb Bończyk - Mysłowice, Śląskie

Villa LOVE - Izdebnik, Małopolskie

Restauracja SZTYGARKA - Chorzów, Śląskie

Dolina Żab - Dębniki, Dolnośląskie

Dolina Cedronu - Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie

Doworzyszcze Wola - Wola Więcławska, Małopolskie

Gościniec Szumny - Jaworze, Śląskie

KONSULTANCI

Raz w Życiu - razwzyciu.pl

Winsa - winsa.pl