plener ślubny, wideofilmowanie, wesele film, kamerzysta na wesele

© 2013 by 4KStudio All Rights Reserved.

Strona 4kstudio.org oferująca profesjonalne wideofilmowanie wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności.

KONTAKT

Tel: 536 500 590
E-mail: poczta@4kstudio.org
  • facebook-square
  • youtube-square
  • Vimeo Square

Partnerzy w promocji

Razem Taniej!

Fotografia

Paweł Kowalewski (pawelkowalewski.com)

Zrób Zdjęcie (zrobzdjecie.com)

Anna i Piotr Dziwak (fotodziwaki.pl)

Paweł Klima (pawelklima.com)

Dominik Kołodziej (fotografdominik.pl)

Robert Krawczyk (fotokrawczyk.pl)

Duet Fotografów (duetfotografow.pl)

Patryk Wolański (patrykwolanski.pl)

Piotr Giźlar (pigal.pl)

Afekt Studio (afektstudio.pl)

Bartek Siuda (siuda.info)

Osyra Photography (osyra.pl)

Maciej Rojczyk (maciejrojczyk.pl)

Piotr Mazur (piotrmazurfotografia.pl)

Grzegorz Milej (grzegorzmilej.pl)

MAŁE SZARE STUDIO (maleszarestudio.pl)

Żaneta Kostrzewińska (kostrzewinska.pl)

Fotogenesis (fotogenesis.pl)

Iga Niezgodzka (niezgodzka.pl)

Krzysztof Miller (fotomiller.pl)

Jagoda Owczarek (jagodaowczarek.pl)

Adam Podwika (adampodwika,pl)

STYLOVA (stylova.com)

Siostry Wosiak (siostrywosiak.pl)

Oprawa Muzyczna i inne usługi

DJ

Dj CUBEART (cube-art.pl)

Dj Jegomość (djdowynajecia.pl)

Sebastian Krywult (weselezwodzirejem.pl)

DJ Danielo (djdanielo.pl)

DJ Bartii (djbartii.pl)

DJ Mateusz Idzik (mateuszidzik.pl)

DJ Martin (djmartin.net.pl)

DJ Willy (djwilly.pl)

Dj Artur Mazurek (arturmazurek.pl)

DJ Brosart (brosart.pl)

BEZ DISCO POLO - (bezdiscopolo.pl)

Party Masters (www.facebook.com/partymasterspl)

Dj Artur Mazurek (arturmazurek.pl)

Dj w Okularach (facebook.com/djwokularach)

Twój Event (twojevent.pl)

Dj Tomasz Tolsdorf (podrygi.pl)

ZESPÓŁ

SOMGORS'Y (somgorsy.pl)

The ONCE Band (theonceband.pl)

Zespół TANGO LUZ (fb.com/tangoluz)

Zespół GRUBA FERAJNA (grubaferajna.pl)

Wytrawni Cover Band (wytrawniband.pl)

The Once Band (theonceband.pl)

Zespół M-Art (m-artband.pl)

Zespół Desperado (zespoldesperado.pl)

Sale Weselne

Rezydencja LUXURY - Piekary Śląskie, Śląskie

Willa Tadeusz -  Lanckorona, Małopolskie

Hotel Fajkier - Lgota Murowana, Śląksie

Pałac Czarny Las - Woźniki, Śląskie

Dworek New Restaurant - Bielsko-Biała, Śląskie

Kotulińskiego 6 - Czechowice-Dziedzice, Śląskie

Szyb Maciej - Zabrze, Śląskie

Folwark Wiązy - Gdów, Małopolskie

Skalny Dwór - Wola Kalinowska, Małopolskie

Hotel Stary - Kraków, Małopolskie

Szyb Bończyk - Mysłowice, Śląskie

Villa LOVE - Izdebnik, Małopolskie

Restauracja SZTYGARKA - Chorzów, Śląskie

Dolina Żab - Dębniki, Dolnośląskie

Dolina Cedronu - Kalwaria Zebrzydowska, Małopolskie

Doworzyszcze Wola - Wola Więcławska, Małopolskie

Gościniec Szumny - Jaworze, Śląskie

KONSULTANCI

Raz w Życiu - razwzyciu.pl

Winsa - winsa.pl